Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Rustheart oyunu hakkında eldeki bilgiler oldukça sınırlıdır. Rustheart oyununu kimin yaptığına gelinirse geliştiricisi ve yayıncısı farklı firmalardır. Rustheart oyununun geliştiricisi Glowmade firmasıdır. Rustheart oyununun yayıncısı ise Electronic Arts firmasıdır. Rustheart oyunu hakkında birçok bilgi şu zamana kadar sır gibi saklanmıştır.

Rustheart

Rustheart bir aksiyon odaklı rol yapma video oyunudur. Rustheart oyununun Türkiye’ye ne zaman geleceği bilinmese de 31 Aralık’ta hem İngiltere’de hem de Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanacağı bilinmektedir. Rustheart oyunu multiplayer bir oyundur. Ayrıca Rustheart video oyununu PlayStation 4, Microsoft Windows ve Xbox One platformlarından oynamak mümkündür.

Rustheart Ne Zaman Çıkacak?

Rustheart’ı Kim Yaptı?

Rustheart oyunu ne zaman çıkacağı oldukça kafa karıştırmaktadır. Çünkü ismi gereği Rustheart oyunu, Rusty Heart oyunu ile karıştırılmaktadır. Ancak belirtmek gerekir ki Rusty Heart oyunu 2011 yıllarında piyasaya sürülmüş bir oyundur. Ancak Rustheart oyunu hakkında yapılan açıklamalara ve en son haberlere göre İngiltere’de 31 Aralık 2021’de piyasaya sürüleceği bilinmektedir. Aynı şekilde 31 Aralık 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde de piyasaya sürüleceği belirtilmiştir.

Rustheart Nasıl Bir Oyun?

Rustheart oyunu hakkında şuan için kesin bir bilgi olmasa da oyunun aksiyon odaklı bir yapısı olduğu bilinmektedir. Rustheart bir rol yapma oyunudur. Rustheart oyuncularının rol yaparak aksiyon yaşayacağı ve ilgi çekici temaları olan oyun ile keyif alacaklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir