Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ruined King namı değer LOL, League of Legends oyununun Mahvolmuş Kralı, uzun süredir çıkması beklenmektedir. Mahvolmuş Kral kahramanı, League of Legends oyununa çok daha önce gelmiştir. Ruined King: A League of Legends Story ismi ile piyasaya sürülecek ve Mahvolmuş Kral hikayesini anlatacak oyunun 2021’de yayınlanacağı açıklanmıştır.

Ruined King: A League of Legends Story (PC, konsollar)

Ruined King: A League of Legends Story (PC, Konsollar) merakla beklenen Riot oyunudur. Özellikle Lol oyuncularını heyecanlandıran 2021’de gelecek oyunun haberi oldukça erken verilmişti.

Ruined King: A League of Legends Story (PC, Konsollar) oyununa dair detaylı bilgiler:

  • Geliştiricisi Airship Syndicate’dir.
  • Tasarımcısı Joe Madureira’dır.
  • Yayıncıları Riot Forge ve Riot Games’tir.
  • Rol yapma, macera ve bağımsız video oyun türünde yer almaktadır.
Ruined King’e Ne Oldu?

Ruined King: A League of Legends Story Ücretsiz Olacak Mı?

Ruined King: A League of Legends Story hakkında çok merak edilen konulardan birisi de ücretli olup olmadığıdır. PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi ve Xbox One platformlarından erişilebilecek olan Ruined King: A League of Legends Story’nin ücretlendirmesi hakkında bir açıklama yapılmamıştır.

Ruined King: A League of Legends Story Sistem Gereksinimleri Nasıldır?

Ruined King: A League of Legends Story video oyunu henüz yayınlanmadığından dolayı sistem gereksinimlerine dair detaylı bilgi verilmemiştir. Ancak DirectX’in Sürüm 11 olması gerektiği kesin bir bilgidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir