Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Neopolis video oyunu en kısa zamanda yayınlanacaktır. Ancak oyunun herhangi bir bölgeye dair yayın tarihi henüz açıklanmamıştır. Neopolis oyununun ABD ve İngiltere yayın tarihi oyun firması tarafından açıklanacaktır.

Neopolis (PC, PS4)

Neopolis (PC, PS4) kampların, araçların, pikapların, binaların ve sokakların bulunduğu birçok yapıyı içeren bir şehirdir. Sanal bir şehir olarak tasarlanmış Neopolis oyunu gerçek zamanlı bir oyundur. Neopolis video oyunu hem deneyimli oyuncular hem de acemi oyuncular için strateji gerektirmektedir. Deneyimli oyuncuların dahi strateji ve planlı ile oynaması gereken bir yapısı bulunmaktadır.

Neopolis Ne Zaman Yayınlanacak?

Neopolis, 2022 yılında piyasaya sürülecektir ancak 2022’nin hangi çeyreğinde yayınlanacağına dair bir bilgilendirme yapılmamıştır. Neopolis oyunu, gerçek zamanlı video oyunu olarak Omni Systems tarafından geliştirilmiştir. Omni System tarafından geliştirilen Neopolis iki platform üzerinden oynanabilecektir. Neopolis video oyununun oynanabileceği platformlar aşağıda listelenmiştir.

  • Microsoft Windows
  • PS4

Neopolis Nasıl Bir Oyundur?

Neopolis (PC, PS4) video oyunu PS3’teki Eufloria oyununa benzetilmektedir. Oyun geliştiricilerinin PS3’te bulunan Eufloria oyununa benzer bir oyun olduğu açıklanmıştır. Neopolis özünde anime tarzından etkilenmiş bir oyundur ancak tam anlamı ile animeye de benzememektedir. Oyun geliştiricilerinin belirttiği üzere Cyberbunk klasiklerinden ilham alınmış, örneğin Blade Runner, Akira ve benzeri klasikler. Neopolis video oyunu, gerçek zamanlı bir strateji ve şehir planlama oyunu olarak geliştirilmiştir. Bu yüzden oyuncular gerçek zamanlı bir şeyler alıp inşa edip geliştirebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir