Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Spor oyunlarının azlığı ve yetersizliği sebebi ile yıllardır merakla beklenen Hyper Sports R oyununun yapımı için oldukça çaba sarf edilmiştir. Hyper Sports R oyununun yapımında emeği olan geliştirici firmalar Konami ve Konami Digital Entertainment firmalarıdır. Buna ek olarak Hyper Sports R oyununun yayıncısı olan firmalar da aynı şekilde Konami ve Konami Digital Entertainment firmalarıdır. Yalnızca Nintendo Switch platformunda yer alacağı oyun çıkmadan önce duyurulmuştur.

Hyper Sports R (Switch)

Hyper Sports R (Switch) oyunu Track & Field serisinin bir parçası olarak tasarlanmıştır. Track & Field serisi oldukça eski tarihlere dayanan köklü ve beğenilen bir seridir. Track & Field isminden de anlaşılacağı üzere bir spor ve atletizm oyunlarının bulunduğu seridir.

Hyper Sports R (Switch) oyunu adından da anlaşılacağı üzere spor temalı bir oyundur. Hyper Sports R oyunu spor ve simülasyonu harmanlamış bir yapıya sahiptir.

Hyper Sports R Ne Zaman Gelecek?

Hyper Sports R hem gündelik hem spor hem de eğlence arayanlar için tasarlanan bir atletizm oyunudur. Ancak oyunun ne zaman yayınlanacağına dair kötü haber oyun geliştirici firmasından gelmiştir. Uzun süredir Hyper Sports R ile uğraşan ve oyunu geliştirmeye ve güncelleştirmeye devam eden firma kesin bir sebep belirtmeden birçok sebebin bulunduğunu dile getirerek oyunun geliştirilmesinin durdurulduğunu duyurmuştur. Özetle Hyper Sports R video oyunu iptal edilmiştir ve ilerleyen tarihlerde yeniden çalışmaya devam edilip edilmeyeceği belli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir