Guns of Glory: The Iron Mask

6.20.0

The Cardinal has killed the King and plans to claim the crown for himself. His alliance with the dark arts has made him immensely powerful, and the Kingdom seems doomed to fall into his evil clutches. Yet there remains a glimmer of hope... you!
0/5 Oy yok
Geliştirici
Century Games Limited
Sürüm
6.20.0
Actualización
August 28, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
801M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kardinal, Kralı öldürdü ve tacı kendisi için talep etmeyi planlıyor. Karanlık sanatlarla olan ittifakı onu son derece güçlü yaptı ve Krallık onun şeytani pençelerine düşmeye mahkum görünüyor. Yine de bir umut ışığı var… sen!

Bastille hapishanesinin derinliklerinde bir mahkumsun. Kilitli bir Demir Maskenin arkasında dünyadan gizlenmiş. Geçmişin bilinmiyor ama geleceğin Kardinal’in önünde durabilecek tek şey. Kaçmalısın, hayatta kalmalısın ve güçlenmelisin. Bunu tek başına yapamayacaksın. Ordunu kurman ve stratejini geliştirmen gerekecek. Silahlarınızı hazırlayın ve kılıçlarınızı kaldırın, Krallık için nihai savaş başlamak üzere!

Strateji klasiği Guns of Glory ile bir sonraki MMO savaşı çağına hazır olun! GoG’nin heyecan verici çok oyunculu oynanışı, kendi güçlü ordunuzu kurmanıza ve düşmanları vurmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım kurmanıza olanak tanır. Silahlarınızı parlatın, stratejinizi geliştirin ve ordunuzu savaşa hazırlayın. Kalenizi düşmanlara karşı koruyun.

Bu RPG krallığı oyunu, Aydınlanma döneminde, ilk tabancaların ve daha ölümcül silahların kökeni olarak belirlenir. Savaş alanında bir efsane olun ve kazanan atışı yapın. Askerleri eğitin ve görevleri tamamlamak için onları yükseltin. Süvarilerinizin daha hızlı olması için altın alın ve ahırları iyileştirin. Her şey zamanı geldi!

Ekip yönetimini ve zaman yönetimini öğrenin ve her görevi tamamlayın. Güçlü bir Estate oluşturmak ve Zeppelin’inizi geliştirmek için kaynakları yönetin. Ordunuzu inşa etmeniz ve savaş alanına hakim olmanızı gerektiren gerçek zamanlı bir savaştır. Sen kalenin son koruyucususun. Silahlarınızı hazırlayın ve onu hayatınız pahasına koruyun. Daha iyi askerler yetiştirmek ve düşman tehditlerini yok etmek için farklı binalarla güvenli bir kamp kurun. Kale önceliklidir. Krallığını savun!

Strateji Savaşı! Tahtı ve krallığı koruyun. Silahlarınızı hazırlayın ve kalenizi koruyun. Bu klasik krallık oyununda tacı almak ve İttifakınızı bir imparatorluğa dönüştürmek için bir Silahşörler ordusu eğitin, kaynaklarınızı yönetin ve düşmanlarınıza baskın yapın! Güçlü Hava Gemileri! Bu Aydınlanma ilerlemesi ve bilimi çağında, düşmanları vurun ve yeni bir RTS seviyesi için gelişmiş uçaklarla saldırıya liderlik edin. Silah ve tüfek kullanarak kaleyi savun! Dünya Savaşı! Sorunsuz sohbet çevirisi özelliği, GoG’nin çok oyunculu RTS ve RPG oyununu her zamankinden daha zengin hale getirir. İmparatorluğunuzu ve güçlü bir ordunuzu kurun.

Kalenizi savunmak için zekanızı ve silahlarınızı kullanın. MMO Dünyası! Guns of Glory, Üç Silahşörler dünyasına hayat veriyor! Bu ücretsiz strateji MMORPG oyununda çarpıcı HD grafiklerle canlı bir şekilde işlenmiş tüm şamatacı aksiyonun tadını çıkarın! Gelişmiş RTS Savaşı! Düşmanlara saldırmak ve müttefiklere yardım etmek için kendi stratejinizi belirleyin! Guns of Glory’nin MMORPG oyunu, Airship, Estate, birlikleri, binaları, ekipmanı, taktikleri ve daha fazlasını özelleştirmenize olanak tanır. GoG’de kendi orduna uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştir ve zaferi ilan et! Nihai krallık oyununda tahtı şimdi koruyun. Silahlarınızı ve toplarınızı yükleyin ve kaleyi koruyun! İmparatorluk Binası! Müstahkem bir imparatorluğun inşasını denetleyin. Bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanızı sağlamak için çeşitli becerilerde ustalaşın ve kendinizi ölümcül silahlarla donatın!

 

SUPPORT
Privacy Policy: https://www.centurygame.com/privacy-policy/
Facebook fan page: www.facebook.com/gunsofglorygame
Terms of Service: https://www.centurygame.com/terms-of-service/

PLEASE NOTE: Guns of Glory is completely free to download and play, but some game items can also be purchased for real money. If you do not want to use this feature, please enable password protection for purchases in your Google Play Store app. A network connection is also required. Will you be able to claim Glory with the right strategy?

Yenilikler

What's new:
- New Guard: Gannibal!
- 4th Anniversary events are in full swing, and more exciting events will be launched soon!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir