Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Giants Uprising, oyunun isminden de anlaşılacağı üzere devlerin kaybettiği gücünü yeniden kazanmasını konu edinmiştir. İnsan ırkının zaman içerisinde çok güçlü olan devleri köleleştirdiğini ve birer savaş makinesi olarak çalıştırdığını yansıtan Giants Uprising oyununda, oyuncu bir devdir. Oyuncunun dev olarak oyunu oynaması ile devleri kurtarması ve yeniden güçlerine kavuşmasını sağlaması amaçlanmaktadır. Ancak Giants Uprising oyununda Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır.

Giants Uprising – Steam Erken Erişim (PC)

Giants Uprising – Steam erken erişim (PC) sayesinde herkesten evvel oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Steam’e girerek Giants Uprising ismini aratarak istek listesine ekleyebilirsiniz. Böylelikle Giants Uprising – Steam erken erişim (PC) ile oyunu resmi çıkış tarihi olan 2 Ekim 2021 tarihinden önce oynayabilirsiniz. Ayrıca oyuna erken erişim sağladığınız için eksik gördüğünüz yerleri bildirebilir ve oyun çıkış tarihinden evvel eksikliklerin düzeltilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Giants Uprising Nasıl Bir Oyundur?

Giants Uprising oyunu daha çıkmasa da belirli minimum düzeyde sistem gereksinimlerini içerdiği bilinmektedir.

  • İşletim sistemi: TBA
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • Ses kartı: TBA
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: TBA

Giants Uprising oyunu piyasaya sürüldükten sonra belirtilen sistem gereksinimlerinde değişiklik yaşanması mümkün olmaktadır.

Giants Uprising Ne Zaman Çıkacak?

Giants Uprising oyunu henüz yayınlanmamıştır. Giants Uprising oyununun belirlenen piyasaya çıkma tarihi 2 Ekim 2021 tarihidir. 2 Ekim 2021’den itibaren Giants Uprising, Microsoft Windows platformunda oynanabilecektir. Ayrıca Giants Uprising oyununun geliştiricisi ve yayıncısı olan şirketin Varsav Game Studios olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir