Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Detective Pikachu oyunu 2016’dan beri vardır. Detective Pikachu oyununun tam yayın ve ilk piyasaya sürülüş tarihi 3 Şubat 2016 tarihidir. Ayrıca Detective Pikachu oyununa benzer birçok film ve anime de yayınlanmıştır. Pokemon efsanelerini konu alan Detective Pikachu oyunu oldukça sevilen bir oyundur.

Detective Pikachu oyununun geliştiricisi Creatures firmasıdır. Detective Pikachu oyununun yayıncıları ise Nintendo ve The Pokémon Company firmalarıdır. Detective Pikachu oyunu macera ve bulmaca video oyun kategorisinde yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak Detective Pikachu yalnızca Nintendo 3DS platformunda oynanabilmektedir.

Detective Pikachu (Switch)

Detective Pikachu (Switch) büyük dedektif Pikachu’nun hikayesini konu edinmiştir. Pikachu, birçok gizem ve bulmacaları çözerek sırlara ulaşmaktadır. Oyun grafikleri ve yapısı bakımından sevimliliği ile büyüleyen Pikachu’yu çocukların da çok seveceği kesindir.

Detective Pikachu Oyunu Var Mı?

150’den fazla Detective Pikachu animasyonu bulunan oyundaki amaç suç bölgesinde yer alan sırları ve gizemleri çözmektir. Sırları ve gizemleri çözmek için not almak ve hızlı davranmak oldukça önemlidir. Detective Pikachu (Switch) dosya boyutu ise 1.7 GB şeklindedir.

Detective Pikachu İyi Bir Oyun Mu?

Detective Pikachu oyunu Google kullanıcılarının oyları tarafından %92 beğeni almıştır. Detective Pikachu oyununu sevmek için Pokemonlar ile bağ kurmak gerekmektedir. Eğer küçüklüğünüzden beri Pokemon seviyor ve animesini izliyorsanız Detective Pikachu oyununu sevmemeniz için bir sebep olmayacaktır. Ancak Detective Pikachu oyununun tek oyunculu modu bulunduğunu belirtmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir