Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bayonetta 3 (Switch) halen çıkmadı ancak 2017 yılında oyun firması tarafından resmi bir teaser yayınlanmıştı. Bu duruma bağlı olarak Bayonetta serisi takipçileri oyunun detaylı bilgisine ulaşamamaktadır. Oyun meraklıları için 2017’den bu yana firmadan hala net bir piyasaya sürülüş tarihi açıklaması yapılmamıştır.

Bayonetta 3 (Switch)

Bayonetta 3 (Switch) oyunu Bayonetta serisinin üçüncü parçası olarak Nintendo Switch platformundan oynanabilecektir. Nintendo Switch, Bayonetta 3 oyununun platformu olmak ile kalmayıp yayıncılığına da üstlenmiş firmadır. Bayonetta 3 oyununun 2017 yılında firma tarafından yayınlanan teaserına bakıldığında oldukça renkli karakterler ile karşılaşılacağı anlaşılmaktadır.

Bayonetta 3 Nasıl Bir Oyun Olacak?

Bayonetta 3, Bayonetta serisinin devamı niteliğinde hazırlanmıştır. 2021 ve 2022 yıllarında vizyona girmesi beklenen Bayonetta 3 oyununda beklentilerin çok üstünde bir oyun ile karşılacağımız kesindir. Bayonetta 3 PlatinumGames tarafından hazırlanan ve en kısa zamanda daha detaylı duyurusu yapılacağının haberi gelen bir oyundur.

Bayonetta 3 Çıktı Mı?

Bayonetta 3, dövüş ve macera türlerinde tasarlanmış bir oyun olarak açıklanmıştır. Ayrıca yalnızca Nintendo Switch platformunda yayınlanacaktır.

Bayonetta 3 Kim Geliştiriyor?

Bayonetta oyununu PlatinumGames firması geliştirmektedir. PlatinumGames, sürekli oyuncuların beklentilerini karşılamaktadır. PlatinumGames oyun geliştirici firmasının vizyonu oyuncuların beklentilerini karşılamaktan ziyade oyuncuların beklentilerinden fazlasını yaparak şaşırtmaktır. PlatinumGames yüksek kalite ve dünya çapında işler yaparak adından duyurmaya devam etmek üzere her geçen gün kendini geliştirmeyi görev edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir